Madame Alexander

4. března 2013 v 20:22 | Alice - Sofie |  Jiné moderní panenky

Madame Alexander


(Alice a Sofie)
MA jsou 40 cm vysoké vinylové panenky, kloubové (existuje více typů těl - některé nejsou celokloubové, jiné nemají klouby v kotnících až po velmi pohyblivé celokloubové typy, které vlastním), jsou lehčí a subtilnější - podobně jako AvantGuards nebo FR 16.
Byly vytvořené ve spolupráci s návrhářem Jasonem Wu, který se podílí i na tvorbě panenek Integrity Toys.
Panenky mají půvabné malované obličeje a vsazené vlasy. Předpokládám, že se dají zakoupit v původním oděvu, nebo prádlové verzi, jako jiné fashion panenky.

Alice vlastní dvě zástupkyně těchto panenek: bělošku Suzette a černošku Paris

Flirty 30´s Glamour Suzette Morgan

Krásná zrzka ze série Back to Basics Alexandra Fairchild Ford, limitovaná edice 300 ks. Zakoupila jsem ji s úžasnou kompletní výbavou a patří mezi mé nejoblíbenější panenky. Moc se mi líbí její jemný půvabný obličej a překrásné vlasy, o dokonalosti jejího oblečení jsem se již zmínila. Je celokloubová.

Paris Williams - Dinner for two

Černoška z limitované edice 750 ks. Stejně jako Suzette je celokloubová . Panenku jsem zakoupila nahou, tak dostala model z domácích zdrojů (kombinaci oblečení Tonner/Ellowyne) a šperky. Suzette měla naštěstí ve výbavě dvoje boty, tak mohla jedny půjčit Paris. Botky Tonner totiž neobuje. Paris má také krásnou barvu vlasů a originální krátký účes. Oproti Suzette má jiný typ obličeje, pravé řasy a o něco větší hlavu.Sofie vlastní dvě panenky ze série Mod- Penellope a Alexandru a panenku Sofii - Beauty of the Moment Sofia Cruz

Penellope

Tmavovláska Mod Sofia Cruz byla zakoupená v originálním oblečení, které tvořil černý trikot a žlutá krátká zavinovací sukně. To již nenosí, protože trikot hodně barví. Panenka je celokloubová vč. kotníků a zápěstí, z limitované edice 2500 ks. Má pravé řasy.


Alexandra

Blondýnka Mod Alexandra Fairchild Ford (zakoupená nahá).Má stejný typ těla jako Penellope. Je z limitované edice 2500 ks. Má pravé řasy. Od původního oblečení, podobného jako měla Penellope, má dost obarvené nohy.


Sofie

Další panenkou ve sbírce MA je Beauty of the Moment Sofia Cruz. Panenka byla zakoupena nahá, s rozpuštěným účesem a částečně upravenou malbou obličeje. Má trochu jiný typ těla, bez kloubu v kotníku a horší pohyblivot nohou. Jako ostatní panenky má pravé řasy. Sofia měla původně vlasy sepnuté v drdolu, výrazné líčení očí a na sobě měla růžové šaty s černým bolerkem ve stylu přelomu 50. a 60. let. Šaty byly doplněny rukavicemi, kabelkou, šperky a černými lodičkami. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eva Eva | E-mail | 3. dubna 2013 v 17:08 | Reagovat

Jedním slovem - nádhera. Sofie se mi moc líbí, mám slabost pro černovlásky a tato má moc jemný a milý obličejík. Asi se tento měsíc budu věnovat více Tonnerkám. trošku je zanedbávám a jak vidím u Vás, je to škoda.

2 Alice Alice | 4. dubna 2013 v 16:05 | Reagovat

[1]: MA jsou moc krásné jemné panenky, ale tvoje Anne je taky moc hezká, těším se, až nafotíš další.

3 nauriel nauriel | 16. listopadu 2013 v 21:36 | Reagovat

Suzette je pro mě jasnou jedničkou. Panenky to jsou zajímavé, ráda se na ně kouknu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama