Malé panenky Tonner

9. března 2013 v 20:22 | Alice - Sofie |  Panenky Tonner

Malé panenky Tonner

(Alice a Sofie)

Tyto panenky jsou vysoké 12" (30 cm). Mají kloub v lokti a kolenou, některé mají i kloubová zápěstí a kotníky (Ron). Mají, stejně jako velké Tonnerky, malované obličeje a napevno vsazené vlasy (aspoň neznám žádnou parukovou Marley).


Alice vlastní Pessimist in Purple od Agnes Dreary (ve fialových šatech), je to moje nejoblíbenější malá Tonnerka, má úžasné vlasy, pěkné oblečení a skvěle naštvaný výraz, klidně by mohla patřit k Evangelinám, je taky trochu jako z filmů Tima Burtona.
Další panenky ve sbírce jsou Marley Wentworth Check This Out! (v růžovém) a Ultra Basic Marley Wentworth Brunette (na fotce s Tonner Serafinou).

Pessimist in Purple
Marley Wentworth Check This Out! (v růžovém) a Ultra Basic Marley Wentworth Brunette
Sofie vlastní Marley ze setu IDEX Tyler and Marley Singing in the Rain (Gift Set LE 300, 2006) a nově panáčka Ron Weasley podle postavy z filmu Harry Potter. Ron má povedený obličej, který odpovídá filmové postavě a pěkně kloubové tělo (zápěstí, kotníky, hrudník), ale dorazil k nám s ošklivě poničenými klouby v kyčlích. Proto se ho nakonec ujala Sofie a s využitím zkušeností s opravami starých panenek, se ho nyní snaží dát do pořádku.

Marley


RonRon a Pesimistka

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama