Listopad 2014

Rozárka a Chryss

25. listopadu 2014 v 21:35 | Alice |  BJD panenky
(Alice)

Rozárka a Chryss


Rózu jste už poznali v minulém článku a protože se holka zamilovala, musela jsem jejího přítele koupit k nám domů. Poznali se u Margit a tím vyvoleným je Chryss (hlava Charles Granado na těle Impldoll 62 cm).
Byl delší dobu na prodej, nejdříve na svém těle (to bylo na mě moc - 70 cm) a potom na menším Impldoll. Chryss byl jediný bjd kluk, který se mi líbil a přestože jsem nikdy kluky nechtěla, tak čekal dlouho a trpělivě, až svůj názor změním.
To se nakonec stalo a Chryss přijel za Rozárkou.
Musím říct, že nelituji, vypadají spolu báječně a tak nějak ožili...
Vzhledem k tomu, že Chryss měl u Margit roli zhýralého hejska a černé ovce rodiny, tak jí průběžně hlásím, že se chlapec polepšil a je velmi zamilovaný :-).

Cruz a Holly

13. listopadu 2014 v 21:23 | Sofie |  Jiné moderní panenky

Cruz a Holly


Sofie

Jedná se o panenku London Calling Dynamite Boy Doll Fashion Royalty. Panenky od výrobce Integrity Toys jsou vysoké 12" (30cm) a jsou plně kloubové. Vzhled panenek vytváří návrhář Jason Wu. Mají krásné oblečení, inspirované poslední módou. Jde o panenky vyrobené v limitované sérii 800 kusů. Byly vyrobeny na jaře roku 2013 v Holandsku.

Cruz
Panenka London Calling Dynamite Cruz. I tento panáček je velice kvalitně zpracovaný. Jeho původní oblečení se mi však příliš nelíbilo - byl to modrý společenský oblek. Proto ode mne dostal sportovnější oblečení.
Holiday Barbie
Jedná se o sběratelskou panenku Holiday 2012 Brunet. Tato panenka s tváří Mackie měla původně jiné sběratelské tělo, nyní má Fashoinistas kloubové tělo. Její současné oblečení pochází od sběratelských panenek Basics Red.

Pavlík

13. listopadu 2014 v 21:13 | Sofie |  staré panenky 1890-1960

Pavlík

Nedávno jsem na Aukro koupila tuto kompozitovou hlavičku, což jsem ani neplánovala. Hlavička je velice neobvyklá a je přibližně z dvacátých let minulého století. Koupila jsem ji dohromady se sádrovým tělem, které jsem potřebovala pro starou porcelánovou panenku. Hlavička byla dost poškozená, ale když jsem ji opravila a přidala jí tělo panenky z padesátých let, začala se mi líbit. Nyní má velikost 48 cm.

Supiadoll Rosy aneb Rozárka

13. listopadu 2014 v 20:41 | Alice |  BJD panenky

(Alice)

Supiadoll Rosy aneb Rozárka


přišla do mojí party už před letními prázdninami, ale čekala v Renatině pořadníku na faceup. Přesto jsem ji v létě dost fotila, takže si ji můžete prohlédnout v přírodě, s původním faceupem a také se potěšit pohledem na její krásné pohyblivé tělo.
Je velká 60 cm, má snědou pleť a bude mít v mém příběhu zřejmě indiánské předky.
Na poslední fotce je vidět už Renatin faceup a tím i její finální podoba. U mě samozřejmě bude trochu střídat paruky, ale hladká Paris asi bude její hlavní volba.
V dalším článku ji uvidíte s jejím životním partnerem ;-)
Mystic Kids Elisa

13. listopadu 2014 v 20:20 | Alice |  BJD panenky
Alice

Mystic Kids Elisa


...je druhou hlavičkou, která se střídá s Aigne Impldoll o její tělo. Elisa je protiklad k smutné Aigne - má velmi pozitivní výraz
a hezký faceup od Renaty. Na posledních dvou fotkách je ještě s původním faceupem první majitelky.
V tomto článku je také dobře vidět celé tělo, o které se holky dělí.
Vzhledem k tomu, že bojuji s nedostatkem místa, tak jsem zvolila toto úsporné řešení, jak mít dvě panenky...;-)Aigne Impldoll

11. listopadu 2014 v 19:28 | Alice |  BJD panenky
(Alice)

Aigne Impldoll


Tato panenka od firmy Impldoll je 56 cm velká a přišla do mojí party výměnou s jinou sběratelkou - za Asu Iplehouse.
Asa byla krásná panenka, ale zjistila jsem, že je typově dost podobná Benny a já mám ráda každou panenku jinou.
Aigne má krásné ruce a nevšední smutný, ale půvabný, obličej, který se mi už dávno líbil.
Navíc se o svoje tělo dělí ještě s jednou hlavičkou, kterou představím v jiném článku. Tělo je hezky pohyblivé a správně utažené, celkově se s panenkou dobře manipuluje, není ani velká ani malá...
Jak bývá mým zvykem, opět panenku představuji v různých podobách, kupodivu jí toho sluší hodně, i když má trochu nešťastný výraz...podobně jako její mladší sestra Luria, s kterou je na poslední fotce.Jessica Iplehouse v dalších podobách

11. listopadu 2014 v 19:09 | Alice |  BJD panenky

(Alice)

Jessica Iplehouse v dalších podobách


Jessica už má první představení za sebou, nyní se předvádí v různých variantách paruk a očí. Myslím, že je krásná ve všem, takže to bude i nadále střídat. Dokonce prozradím, že brzy dostane partnera, tak uvidíme, v čem se mu bude nejvíc líbit... ;-)