Prosinec 2014

Vše nejlepší v roce 2015

31. prosince 2014 v 16:39 | Alice a Sofie

Vše nejlepší v roce 2015

přejí za autorky blogu naše nové panenky ;-)
Naše panenky o Vánočních svátcích

19. prosince 2014 v 20:50 | Alice a Sofie |  profily-autorek

Naše panenky o Vánočních svátcíchPomalu končí Adventní čas a naše panenky už se také těší na Vánoce. Některé se svátečně oblékly, jiné chystají výzdobu či vzpomínají na loňský sníh...

Všechny ale přejí krásné prožití Vánočních svátků všem návštěvníkům našeho blogu, a doufají, že každá sběratelka (či sběratel) bude mít pod stromečkem alespoň jeden "panenkovský" dárek ;-), aby se po vánocích blogy zaplnily novými přírůstky...

Kyu a Australanka

6. prosince 2014 v 19:13 | Sofie |  Jiné moderní panenky

Kyu a Australanka


Sofie

Kyu

Jedná se o panenku se edice London Calling Dynamite Boy Doll Fashion Royalty. Panenky od výrobce Integrity Toys jsou vysoké 12" (30cm) a jsou plně kloubové. Vzhled panenek vytváří návrhář Jason Wu. Mají krásné oblečení, inspirované poslední módou. Jde o panenky vyrobené v limitované sérii 800 kusů. Byly vyrobeny na jaře roku 2013 v Holandsku.

Panenka London Calling Dynamite Kyu je krásně provedená panenka od firmy Integrity Toys. Na sobě má moderní oblečení, velice kvalitně zpracované. Velmi se mi líbí její zelená bunda s kapucí.

Australia Barbie

Panenka Barbie z kolekce Dolls of the World. Byla vydaná v edici Pink Label. Panenka s tváří Aphrodite má velice hezky zpracované safari oblečení. Vlastní typické australské zvířátko - koalu.